Решить:

-a+36-4a + (7a-26) - 176=

12 х-4y-6y - (19x+21y+5x-3y) =

2x (1-3y) =

(-4-a) (2-1) =

+2
Ответы (2)
  1. 5 сентября, 04:52
    0
    -а+36-4 а + (7 а-26) - 176=-а-4 а+7 а+36-26-176=2 а-166

    12 х-4 у-6 у - (19 х+21 у+5 х-3 у) = 12 х-19 х-5 х-4 у-6 у-21 у+3 у=-12 х-28 у

    2 х (1-3 у) = 2 х-6 ху

    (-4-а) (2-1) = 1 * (-4-а) = - 4-а
  2. 5 сентября, 05:28
    0
    1) - a + 36 - 4a + (7a - 26) - 176 = - a + 36 - 4a + 7a - 26 - 176 = 2a - 166 = 2 (a - 83) 2) 12x - 4y - 6y - (19x + 21y + 5x - 3y) = 12x - 4y - 6y - 19x - 21y - 5x + 3y = - 12x - 28y = 2 (-6x - 14) 3) 2x (1 - 3y) = 2x - 6xy 4) (-4 - a) (2 - 1) = - 8 + 4 - 2a + a = - 4 - a