73

0,999

25400•10-6

Стандарт вид числа

+2
Ответы (1)
  1. 8 февраля, 03:52
    0
    73=7,3*10

    0,999=9,99*10⁻¹

    25400*10⁻⁶=2,54*10⁴*10⁻⁶=2,54*10⁴⁺ (⁻6) = 2,54*10⁴⁻⁶=2,54*10⁻²