6,2 * 10^-2 + 4,8 * 10^-2 =

5,1 * 10^5 + 2,9 * 10^6 =

+3
Ответы (1)
  1. 13 января, 06:11
    0
    6,2 * 10⁻² + 4,8 * 10⁻²=10⁻² * (6,2+4,8) = 11*10⁻²=0,11