A) 6⁴√625-³√-27+⁷√-1

b) 5³√-64+⁴√256-⁵√-1

+1
Ответы (1)
  1. 3 апреля, 05:56
    0
    А) = 6*5 - (-3) + (-1) = 30+3-1=32

    В) = 5 * (-4) + 4 - (-1) = - 20+4+1=-15.