3 (а+6) - (а-3b) - - 4b, если a=3, b=-3

+2
Ответы (1)
  1. 19 мая, 02:45
    0
    3 (3+6) - (3-3 * (-3)) - (-4) * (-3) = 9+18-0-12=15