Упростите выражение

7a + (2a+3b)

(5x+7a) + 4a

(3x-6y) - 4x

3m - (5n+2m)

9x + (2y-5x)

(5x-7a) + 5a

(2a+5b) - 7b

6p - (5p-3a)

+1
Ответы (1)
  1. 7 июня, 19:11
    0
    7 а + (2 а + 3 в) = 7 а + 2 а + 3 в = 9 а + 3 в = 3 (3 а + в)

    (5 х + 7 а) + 4 а = 5 х + 7 а + 4 а = 5 х + 11 а

    (3 х - 6 у) - 4 х = 3 х - 6 у - 4 х = - х-6 у

    5m - (5n + 2 m) = 5m - 5n - 2 m = 3m - 5n

    9x + (2y - 5x) = 9x + 2y - 5x = 4x + 2y

    (5x - 7a) + 5a = 5x - 7a + 5a = 5x - 2a

    (2a + 5b) - 7b = 2a + 5b - 7b = 2a - 2b

    6p - (5p - 3a) = 6p - 5p + 3a = p + 3a