Решите уравнение:

10 х^ - (2 х-3) (5 х-1) = 31.

^-х в квадрате

+3
Ответы (1)
  1. 22 сентября, 06:29
    0
    10x^ - (2x-3) (5x-1) = 31

    10x^ - 10x^ + 2x+15x-3=31

    17x = 31+3

    17x=34

    x=2