3sin в квадрат x+7 cos x - 3=0

+2
Ответы (1)
  1. 14 октября, 05:37
    0
    3sin2x+7cosx-3=0

    3 (1-cos 2x) + 7cosx-3=0

    3-3cos2x+7cosx-3=0

    3cos2x-7cosx=0

    cosx (3cosx-7) = 0

    cosx=0

    x1 = п/2+2 пn

    3cosx-7=0

    cosx=7/3 - (сторонний корень, 0