0.4y+1 при y = - 0.5; 8; - 10

+1
Ответы (1)
  1. 5 августа, 20:24
    0
    1) 0.4*-0.5+1=-1.2 (2) 0.4*8+1=4.2 (3) 0.4*-10+1=-3