1) 3/22 х=48/11

2) (10/3 - 16/7) * 4,2

+4
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 01:36
    0
    X=48/11:3/22

    x=48/11*22/3

    x=1056/33

    x=32

    2) = (10/3-16/7) * 4,2 = (70-48) / 21*4,2=22/21*4,2=92,4/21=4,4