Упростите выражение.

(4-у) (4+у) - 2 у (2 у²-1) + 4 (у³-4)

+4
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 00:23
    0
    = 16 - у² - 4 у³ + 2 у + 4 у³ - 16 = - у² + 2 у = у (2 - у)