Запишите в виде многочлена стандартного вида:

1. а) (3a+4b) ^2

б) (2a-b) (4a^2+2ab+b^2) (^2) - это в квадрате

+5
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 06:27
    0
    А) (3 а+4 б) в кв = 9 а в кв + 24 аб+16 б в кв

    б) (2 а-б) * (4 а в кв + 2 аб+б в кв) = 8 а в куб - 4 а в кв*б + 4 а в кв*б - 2 а*б в кв-б в куб + 2 а*б в кв = 8 а в куб - б в куб