11 x в квадрате - 6x-27=8x в квадрате-6x

+4
Ответы (1)
  1. 9 января, 14:06
    0
    11X^2 - 8X^2 - 6X + 6X = 27

    3X^2 = 27

    X^2 = 9

    X1 = + 3

    X2 = - 3