Вычислить: 1,5√0,36+1 дробь 2 * √196; 1,5-7*√25 дробь49; (2√1,5) ²; √0,36*25; √8*√18

+3
Ответы (2)
  1. 21 сентября, 22:47
    0
    1,5√0,36+1 дробь 2 * √196=7,91,5-7*√25 дробь49=три целых 13 дробь 14 (2√1,5) ²=6√0,36*25=15√8*√18=12
  2. 21 сентября, 23:12
    0
    1) 1,5*0,6 + 1/2 * 14 = 0,9+7=7,9

    2) 1,5-7 * 5/49 = 3/2 - 5/7 = 11/14

    3) 4*1,5=6

    4) 0,6*25:12=15/12=1,25