Представьте в виде многочленов: - 4 х в кубе (х в квадрате - х + 2) ; (х - 4) в квадрате; (1 - х) (2 у - х) ; - у в квадрате (3 у в квадрате - 2 у в квадрате + у) ; (5 + х) в квадрате; (2 - х) (у - 3)

+4
Ответы (1)
  1. 27 сентября, 19:24
    0
    - 4 х в кубе (х в квадрате - х + 2) = - 4 х3 (х2-х+2) = - 4 х5+4 х4-8 х3;

    (х - 4) в квадрате = (х-4) 2=х2-8 х+16

    (1 - х) (2 у - х) = 2 у-х-2 ху+х2;

    -у в квадрате (3 у в квадрате - 2 у в квадрате + у) = - у2 (3 у2-2 у2+у) = - 3 у4+2 у4-у3=-у4-у3;

    (5 + х) в квадрате = 25+10 х+х2;

    (2 - х) (у - 3) = 2 уу-6-ху+3 х