1-0,5 а (2) + 2 а (3) при а = - 1

+4
Ответы (1)
  1. 7 декабря, 18:56
    0
    1-0,5 * (-1) ^2+2 * (-1) ^3=1-0,5+2 * (-1) = 1-0,5-2=-1,5