1) 0,72+3,018

2) 4-2,8

3) 1,8*0,3

4) 5,4:6

5) 72:0,09

6) 9:4

+2
Ответы (2)
  1. 14 мая, 17:18
    0
    1) 0,720 + 3,018 = 3,738

    2) 4 - 2,8 = 1,2

    3) 1,8 * 0,3 = 0,54

    4) 5,4 : 6 = 0,9

    5) 72 : 0,09 = 800

    6) 9 : 4 = 2,25
  2. 14 мая, 18:47
    0
    1) 0,720 + 3,018=3,738

    2) 4-2,8 = 1,2

    3) 1,8*0,3 = 0,54

    4) 5,4:6 = 54:60 = 0,9

    5) 72:0,09 = 7200 : 9=800

    6) 9:4 = 2,25