Преоброзовать в многочлен стандартного вида: (х-2 у) в квадрате - (х+у) (х-2 у)

+5
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 03:08
    0
    = X^2 - 4XY + 4Y^2 - (X^2 - XY - 2Y^2) = X^2 - X^2 + 4Y^2 + 2Y^2 - 4XY + XY =

    = 6Y^2 - 3XY