Х в квадрате - 81 х=0

решить уравнение

+2
Ответы (2)
  1. 28 мая, 04:25
    0
    Х=0

    х-81=0

    это система

    х=0

    х=9

    х=-9
  2. 28 мая, 05:21
    0
    X^2 - x в квадрате.

    x^2=81x

    x = 81

    81^2 = 81 * 81

    Ответ: 81.