4+8y+8=2y - (10+7y) + 9 решить

+1
Ответы (2)
  1. 1 марта, 19:48
    0
    4+8 у+8-2 у+10+7 у-9=0

    13 у=-13

    у=-1
  2. 1 марта, 19:59
    0
    4+8 у+8=2 у-10-7 у+9

    8 у-2 у+7 у=-10+9-4-8

    13 у=-13

    у=-1