Умножить многочлен на многочлен

(a-2) (x+4)

(x+2) (a-7)

(3-3y) (2y-5)

+4
Ответы (1)
  1. 9 июля, 22:14
    0
    1) (а-2) (х+4) = ах+4 а-2 х-8

    2) (х+2) (а-7) = ах-7 х+2 а-14

    3) (3-3 у) (2 у-5) = 6 у-15-6 у^2 (в квадрате) - 15 у = - 9 у-15-6^2