3; 10; 15; 12; ?

a) 16

b) 17

c) 18

d) 19

+3
Ответы (1)
  1. 29 мая, 04:37
    0
    3+7=10,10+5=15,15-3=12,12+7=19 (d)

    +7,+5,-3.