Реши те: 5/6 * 0.04-1.04*5/6

+4
Ответы (1)
  1. 22 ноября, 21:00
    0
    5/6*0.04-1.04*5/6=5/6 * (0.04-1.04) = 5/6 * (-1) = - 5/6