5 х (в квадрате) + 14 х-3=0

+5
Ответы (2)
  1. 21 мая, 19:46
    0
    5 х^2+14 х=3

    Х (5 х+14) = 3

    [х=3

    [5 х+14=х

    =>[х=3

    =>[х=-2,8
  2. 21 мая, 21:50
    0
    D=14*14+4*3*5

    d=256

    x1=2/5

    x2=-6