6 (a-2) * (a-3) - 4 (a-3) в 2 степени

+5
Ответы (1)
  1. 14 октября, 05:15
    0
    (6a-12) (a-3) - 4 (a²-6a+9) = 6a²-18a-12a+36-4a²+24a-36=2a²-6a=2a (a-3)