4 у в квадрате + 36 у = - 81

+3
Ответы (1)
  1. 5 февраля, 06:30
    0
    4 у²+36 у=-81

    4 у²+36 у+81=0

    (2 у+9) ²=0

    2 у+9=0

    2 у=-9

    у=-9 : 2

    у=-4,5

    Ответ: - 4,5