Вычислите 36²*9³/18^5

+1
Ответы (2)
  1. 30 июня, 06:12
    0
    1296*729/1889568 = 944784/1889568=0.5
  2. 30 июня, 06:29
    0
    36^2=1296 9^3=729 18^5=1889568 (?!) Точно правильно написано? 944784:1889568=0.5