0.01x+0.1 (x-5) = - 0.05

+3
Ответы (1)
  1. 17 мая, 19:37
    0
    0,01 х+0,1 х-0,5=-0,05

    0,11 х = - 0,05+0,5

    0,11 х = 0,45

    х=45/11=4 1/11