Ma-mb-m во 2 степени+ab

Розкласти многочлен на множники способом групування

+5
Ответы (1)
  1. 23 апреля, 18:35
    0
    Ma-mb-m²+ab = (ma+ab) - (mb+m²) = a (m+b) - m (b+m) = (m+b) (a-m)