13.5*9.1 * (-3.3) : (-0.00013) =

+5
Ответы (1)
  1. 22 октября, 05:20
    0
    13,5*9,1 * (-3,3) : (-0,00013) = 122,85 * (-3,3) : (-0,00013) = - 405,405: (-0,00013) = 3118500