Розвязати ривняння

х-у=1

2 х+3 у=12

+3
Ответы (1)
  1. 12 апреля, 15:08
    0
    Х=у+1

    2 (у+1) + 3 у=12

    2 у+2+3 у=12

    5 у=10

    У=2

    Х=у+1=2+1=3