Sin (п/4+x) = sqrt2/2 (sinx+cosx)

+5
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 23:01
    0
    √2/2 (sinx+cosx) = √2/2sinx+√2/2cosx=sin (π/4+x)

    sin (π/4+x) = sin (π/4+x)