1256 + (36-236) x2-556=?

+1
Ответы (2)
  1. 11 июля, 18:12
    0
    1256+36-236 х2-556

    1256+36-472-556 = 264
  2. 11 июля, 18:44
    0
    1) 36-236=-200

    2) - 200*2=-400

    3) 1256 + (-400) = 856

    4) 856-556=300