1) 3a (в квадрате) - 2b (в кубе) при а=-17, b=-2; 2) m (а квадрате) + 2mn+n (в квадрате) при m=-5, n=4

+4
Ответы (1)
  1. 22 июня, 12:40
    0
    3 (-17) - 2 (-2; 2) = 3*289-2*4.84=867-9.68=857.32