Вычислить.

cos 0 - cos 3 п + cos 3,5 п

+3
Ответы (1)
  1. 29 сентября, 14:11
    0
    Cos 0 - cos (π + 2π) + cos (4π - π/2) = 1 - cos π + cos π/2 = 1 - (-1) + 0 = 1+1 = 2