Садивнмк зибрав з трох яблунь по 240 яблок з кожнои Третя частина яблук вин поклав у 4 кошики Скильки яблок вин поклав у кожен кошик Поможит ришити умову задачи

+2
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 18:37
    0
    3*240=720 яблок всего

    720/3=240 положил в 4 кошика

    240/4=60 яблок