2,136 / (1,9-x) = 7.12

+2
Ответы (1)
  1. 11 декабря, 16:10
    0
    2,136 / (1,9-х) = 7,12,

    1,9-х=2,136/7,12,

    х=1,9-0,3,

    х=1,6