6-2 у=8-3 у; 15 х+3=10 х-12; -5 х-11=-6 х-12; 3 х+5=8 х-15; 5 (х+3) = 27+3 х; 3 у + (4-2 у) = 6; 5 у - (13+у) = у+14; 3 (2 х-4) - 2 (х+3) = - 2; 4 у-3=2 (7-у) = 1

+4
Ответы (1)
  1. 9 февраля, 23:06
    0
    6-2 у=8-3 у 15 х+3=10 х-12 - 5 х-11=-6 х-12

    -2 у+3 у=8-6 15 х-10 х=-12-3 - 5 х+6 х=-12+11

    у=2 5 х=-15 х=-1

    х=-15:5 х=-3

    3 х+5=8 х-15 5 (х+3) = 27+3 х 3 у + (4-2 у) = 6

    3 х-8 х=-15-5 5 х+15=27+3 х 3 у+4-2 у=6

    -5 х=-20 5 х-3 х=27-15 3 у-2 у=6-4

    х=-20:-5 2 х=12 у=2

    х=4 х=12:2 х=6

    5 у - (13+у) = у+14 3 (2 х-4) - 2 (х+3) = - 2 4 у-3+2 (7-у) = 1

    5 у-13-у=у+14 6 х-12-2 х-6=-2 4 у-3+14-2 у=1

    5 у-у-у=14+13 4 х=-2+12+6 2 у=1+3-14

    3 у=27 4 х=16 2 у=-10

    у=27:3 х=16:4 у=-10:2

    у=9 х=4 у=-5