768 - (56+х) + 124=1000-98

+5
Ответы (2)
  1. 24 мая, 05:38
    0
    768-56-х+124=991

    836-х=991

    Х=-155
  2. 24 мая, 05:54
    0
    712+x+124=902

    x=902 - 712-124

    x=66