17 * 214 + 20496 : 48 = 54,4 - 37,82 : (4,96+7,44) = 14 х - 0,54=

+1
Ответы (2)
  1. 9 мая, 06:17
    0
    3638+427=4065

    54,4-37,82/12,4=51,32
  2. 9 мая, 08:37
    0
    17 * 214 + 20496 : 48=3638+427=4065

    54,4 - 37,82 : (4,96+7,44) = 54,4-37,82:12,4=54,4-3,05=51,35