писля урокив зи школи одночастно вийшли и пишли додому у про тележних напрямках Андрийко та Оксанка. Через 8 хв видстань миж ними була 912 м. Андрийко йшов зи швидкистю 64 м/хв. З якою швидкистю йшла додому Оксанка?

+2
Ответы (2)
  1. 27 мая, 18:06
    0
    1) 64*8=512 (м) прошёл Андрей.

    2) 912-512=400 (м) прошла Оксана.

    3) 400:8=50 (м/мин) скорость Оксаны.

    Ответ: 50 м/мин.
  2. 27 мая, 18:08
    0
    1) 64*8=512 (км) - - прошёл Андрей

    2) 912-512=400 (км) - - прошла Оксана

    3) 400/8=50 (км/ч)

    Ответ: Оксана шла со скоростью 50 км/ч