Из двох мист, видстань миж якымы 520 км, выйшлы одночасно назустрич одному два пойизды и зусрилися через 4 год. Один пойизд ишов зи швыдкистю 60 км/год. З якою швидкистю йшов другий пойизд.

Варианты а) 130 км/год б) 60 км/год в) 70 км/год г) 120 км/год

+2
Ответы (1)
  1. 27 июля, 15:34
    0
    60*4=240 (км) - сколько прошел 1-й

    520-240=280 (км) - сколько прошел 2-й

    280/4=70 (км/год) - скорость 2-го