25*8-4*90+2 * (424+26) =

+3
Ответы (1)
  1. 18 июня, 03:10
    0
    25*8-4*90+2 * (424+26) = 7401.25*8=200 2. 4*90=360 3. 424+26=450 4. 2*450=900 5.200-360=-160 6.-160+900=740