упростите выражения:

1) 45x + 16x=

2) 68y - 13y=

+3
Ответы (2)
  1. 9 сентября, 06:25
    0
    45 х+16 х=61 х

    68 у-13 у=55 у
  2. 9 сентября, 07:05
    0
    45x+16x=61X

    68Y-13Y=55Y