Перша зерноочисна машина за 6 хв очищаэ 90 кг зерна а друга за 4 хв - 80 кг зерна за який час разом очистятть ци машини 7 т зерна

+1
Ответы (2)
  1. 20 июля, 11:35
    0
    1) 90 : 6 = 15

    2) 80 : 4 = 20

    3) 7000 : (15 + 20) = 7000 : 35 = 200
  2. 20 июля, 15:24
    0
    V1=90/6=15

    V2=80/4=20

    V=V1+V2=35

    7000/35=200 хв (ответ)