0,8 * (4,7 у-0,38) + 40,04=45

+2
Ответы (2)
  1. 5 апреля, 15:04
    0
    0.8 * (4.7y-0.38) + 40.04=45

    3.76y - 0.304 + 40.04 = 45

    3.76y = 45 + 0.304 - 40.04

    3.76y = 5.264

    y = 5.264 / 3.76

    y = 526.4 / 376

    y = 1.4
  2. 5 апреля, 15:38
    0
    3,76 у-0,34=4,96. 3,76 у=5,3. у=1,4