3 (2 у-1) + 6 (3 у-4) = 83+5 (у-3) помогите

+5
Ответы (1)
  1. 30 октября, 05:17
    0
    6 у-3+18 у-24=83+5 у-15;

    24 у-27=68+5 у;

    24 у-5 у=68+27

    19 у=95

    у=95/19

    у=5