Сравните дроби: е) 5/12 и 7/18; ж) 37/115 и 38/175; з) 9/65 и 16/117.

+2
Ответы (1)
  1. 14 июля, 20:30
    0
    Е) 5/12=15/36

    7/18=14/36

    5/12>7/18