1. - 15+64+36-45 = 2. 27-82+43-18 = 3. - 44+88-56-38 =. 4. 24-50-25+76 =.

+4
Ответы (1)
  1. 26 марта, 23:00
    0
    1) (64 + 36) - (45 + 15) = 40

    2) (27 + 43) - (82 + 18) = - 30

    3) 88 - (44+56+38) = - 50

    4) (24+76) - (50+25) = 25