6 - 2 10/13=? 7 3/8+1 7/10=? 4 11/12 + 5 13/18=? 9 2/9-6 5/6=?

+4
Ответы (1)
  1. 14 февраля, 10:41
    0
    6 - 2 10/13=5 13/13-2 10/13=3 3/13

    7 3/8+1 7/10=7 15/40+1 28/40 = 8 43/40=8+1 3/40=9 3/40

    4 11/12 + 5 13/18 = 4 33/36 + 5 26/36 = 9 59/36=9+1 23/36=10 23/36

    9 2/9-6 5/6=9 4/18-6 15/18=8 22/18-6 15/18=2 4/18